Pôžička ihneď

Ak potrebujete pôžičku ihneď, tak si vybavte peniaze cez internet, je to najrýchlejšia možnosťPôžička ihneď je typ rýchlej pôžičky, poskytovaný primárne nebankovými spoločnosťami, o ktorú môže požiadať prakticky každý. Prívlastok „rýchla“ je ale stále nepresný, pretože vás tento typ pôžičky dokáže priviesť k peniazom oveľa rýchlejšie ako rýchle. Povedzme si bližšie o obmedzeniach, ktoré so sebou prináša, rovnako aj to, kto o ňu môže požiadať.

Prečo ma takýto názov?

Odpoveďou nebude jedna veta, pretože dôvodov je hneď viacero. Vyššie sme už načrtli, že ide rýchlejší než rýchly typ pôžičky. V skutočnosti je rýchle vypísanie žiadosti pôžičky, jej posúdenie a rovnako aj doručenie peňazí. Vypísať žiadosť môže trvať cca 5-10 minút, podľa toho, ako ste zbehlí v strojopise. Poskytovatelia pôžičiek sa snažia posudzovať žiadosti čo najpromptnejšie. Môže to byť rovnako 5-10 minút, no v ojedinelých prípadoch to môže byť aj viac, maximálne však niekoľko hodín. Nasleduje odpoveď, či vám bola schválená alebo zamietnutá. O niekoľko minút nastane chvíľa, na ktorú ste čakali, a to je doručenie vašej pôžičky ihneď na účet. Keďže hlavnou črtou tohto úveru je jeho expresnosť, peniaze by vám mali prísť už do 10 minút. Ak by nastali nejaké problémy, doručenie môže trvať dlhšie, no v maxime pár hodín. Online je len jeden z spôsobov, ako o ňu možno požiadať. O ostatných spôsoboch si povieme nižšie (sms, telefonát). Podrobnejšie sa o týchto úveroch a ich úrokoch v EÚ môžete dozvedieť aj na tejto nemeckej stránke.

Koľko eur mi môže prísť na účet do 10 minút?

Sú finančne limitované, v porovnaní s ostatnými pôžičkami, a teda sú určené iba na “menšie“ výdavky, ako napr. menšia oprava auta, nákup oblečenia. Konkrétne sa môžeme baviť o sume od 25 eur do 350 eur. Tento limit je daný preto, aby si vás nebankové spoločnosti nemuseli oťukávať, čo len zvýhodňuje tento typ pôžičky. Pri vyšších sumách by aj bankový prevod mohol trvať dlhšie, než len 10 minút, čím by sme už nemohli hovoriť o pôžičke ihneď.

Splatnosť – aká je na výber?

Keďže je dostupná v nižších sumách, tak aj splatná doba bude o niečo kratšia. Podľa výšky požičanej sumy to môže byť už 5 dní, najvyššia možná doba splatnosti bez poplatku je do 31 dní. Spojenie „bez poplatku“ sme zamiešali naschvál, pretože poplatky spojené s dobou splatnosti sa priplichtia v prípade, že chcete dobu vrátenia predĺžiť, nech je to z akéhokoľvek dôvodu.

O nadbytočných poplatkoch by sa dalo hovoriť aj v prípade úrokovej sadzby alebo RPMN, kde tieto údaje percentuálne vyjadrujú, koľko z vašej pôžičky ihneď preplatíte. Úrok narastá, ak pôžičku nesplatíte do vopred stanoveného termínu. Vtedy sa je možné baviť aj o pokute z omeškania splácania.

Je viacero spôsobov ako získať pôžičku, no online formuláre prinášajú najviac výhod pre žiadateľaSpôsoby žiadosti

Online pôžička ihneď nie je jediný spôsob, ako je možné požiadať o peniaze. Môžete využiť aj váš mobilný telefón, a nie len na telefonovanie, ale aj na ďalší spôsob požiadania, a tým je sms. Sms pôžička zaznamenáva v posledných mesiacoch postup smerom nahor. Klienti ju využívajú hlavne preto, že o ňu môžu požiadať hocikedy aj bez toho, aby mali prístup na internet. Potrebné však bude nájsť si sprostredkovateľov, ktorí poskytujú financie cez sms žiadosti (napr. Smscredits, Trilla …) a preskúmať ich podmienky. Do telefónu si poznačíte sms číslo, na ktoré má byť žiadosť odoslaná, ako aj správny tvar sms, aby nedošlo k neschváleniu žiadosti z dôvodu nesprávne vyplneného alebo chybného údaja. Niektorí poskytovatelia sms pôžičky ihneď však požadujú online registráciu, ktorá vám vytvorí používateľské konto s klientskym číslom, ktorým sa budete pri vašej nasledujúcej žiadosti o sms pôžičku ihneď identifikovať. V konečnom dôsledku je táto možnosť úspornejšia, pretože nemusíte do tela správy vypisovať kvantum informácií.

Možnosti doručenia

Všeobecne si môžete vybrať, či chcete peniaze na účet alebo na ruku. Na účet je dostupná prakticky u všetkých poskytovateľov pôžičiek ihneď, zatiaľ čo na ruku je z trošku problematickejšieho súdka. Samozrejme, rozhodne netvrdíme, že neexistujú, ale opäť je potrebné vykonať prieskum. Pôžička ihneď na ruku je prístupná hlavne v pobočkách nebankových subjektov, prípadne ju doručí k vám domov ich zamestnanec.

Kto môže požiadať?

Nie je o nich núdza, pretože si väčšina žiadateľov uvedomuje, že o ňu môžu požiadať aj oni. Aké špeciálne typy žiadateľov zahŕňajú pôžičky ihneď?

V prvom rade, je tu možnosť pre tých, ktorí sú bez práce. Ty pre nezamestnaných je skutočne dostupný nezamestnaným. Dôkazom je, že nie je nutné dokladovať príjem. Jednoducho vypíšte jednotlivé body žiadosti a pôžička pre nezamestnaných ihneď vám bude za istých podmienok schválená do 10 minút.

Ďalej je veľmi vyhľadávanou aj pôžička pred výplatou, ktorej cieľom je pomôcť tým, ktorí sa ocitli v náročnejšej finančnej situácii, hoc prácu majú. Nečakané výdavky vedia prekvapiť každého. Našim navrhovaným riešením je práve úver pred výplatou, ktorá vás nepríjemností dokáže zbaviť do 10 minút.

Ak ste už niekedy mali pôžičku z nejakej (hlavne bankovej) inštitúcie, ale splácanie neprebiehalo hladko, je tu tzv. pôžička bez registra. Tento typ je vhodný pre tých, ktorí majú zápis v registri dlžníkov. Pôžičkové produkty s označením bez registra do tejto evidencie nenazerajú.

Posledná rada na záver: pri zvažovaní poskytovateľa pôžičky ihneď si kontrolujte jeho licenciu na stránke NBS, aby ste neostali nemilo prekvapení v deň lámania chleba.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *